Zirkonyum Diş - implant diş
Anasayfa » İmplant » İmplant Diş

İmplant Diş

İmplant Diş

İmplant Diş – Ömür Boyu Kullanılan Vidalı Diş İmplantı Garantisi

İmplant Diş

Ağız sağlığı hayatımız açısından oldukça fazla bir şekilde önem taşımaktadır. Vidalı dişlere gereken bakımı gerçekleştirmek ve dişler konusunda hassas olmak ağız ve diş sağlığımız açısından oldukça fazla bir şekilde ciddiyet taşımaktadır. Ağız ve diş sağlığımızda bir sorun yaşadığımız zaman genel hayatımız bu durumdan etkilenir ve ağrılı sorunlarla karşı karşıya kalırız ve bu sorunları hemen çözmemiz gerekmektedir. Ağız ve vidalı diş sağlığını korumak ve bu konuda özenli olmak hem genel beden sağlığımız için hem de estetik açıdan önemlidir. Dişlerimizin düzenli olarak altı ayda bir kontrolünün yapılması gerekmektedir. Dişlerin ve diş etlerinin sağlıklı ve güzel olmasının kişisel özgüven konusunda büyük bir etkisi olduğu bilinmektedir. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için dondurma, şekerli soğuk ve asitli içecekleri bol bol tüketiriz. Bu ve bunun gibi gıdalar diş minesinin erozyonuna sebep olur ve ağız sağlığımız açısından da büyük bir tehlike oluşturur. Bizim için kötü olacak olan bazı sorunların oluşmasına sebebiyet verir. Hemen hemen her insan her gün kola, kahve ve şeker gibi gıdaları vücuduna alır ve bu gıdalar diş üzerinde renk değişimine sebep olurlar. İyi bir gülümsemeye sahip olmak ve özgüven dolu bir şekilde konuşmak için diş beyazlatma yaptırabilir ve diş renginin daha da beyaz olması için bu uygulama kullanılabilir. Diş sağlığı oldukça bizler için oldukça fazla önemlidir.

Diş İmplantı Uygulamaları
İmplant diş tedavisini uygulatmak için tek bir fiyatlandırma söz konusu olmamaktadır. Çünkü implant uygulaması gerçekleştirilirken çeşitli etkenler söz konusu olmaktadır ve bu etkenler maliyeti değiştirmektedir. Günümüze baktığımız zaman, ülkemizde genel olarak insanların alım güçlerini düşündüğümüzde implant tedavisinin çok uygun maliyetli bir tedavi olduğunu söyleyemeyiz. Fakat elde edilen sonuç ve başarı oranı kıyaslandığında yapılan harcamanın boşa gitmediği ve verilen paranın hakkının ödendiği bir tedavi yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İmplant tedavisinde etkili olan unsurlara bakacak olursak;

 • Uygulamada kullanılan bütün malzemelerin ithal edilmiş olması,
 • Sağlıklı diş implant üretimi için çok yüksek bir teknolojiye ihtiyaç duyuluyor olması,
 • Diş kökü uygulama işleminin karmaşık olması,
 • hastanın ağız içi durumunun nasıl olduğu ve bu durumun ihtiyaçları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vidalı diş tedavisi uygulanırken maliyete etki eden başka bir etmen de, hastanın implant yaptıracağı bölgenin implanta uygunluğudur. İmplant diş tedavisine uygun olmayan ağız yapısı, ek tedavi süreçleri gerektireceği için ve implant için uygun altyapı oluşturulmasına gerek duyulacağından, bu tarz bir tedavi de implantın özelliklerini etkilemektedir. İmplant diş insanların sorununa iyi bir çözüm olacak ve orunların çözülmesine yardımcı olacaktır.

Farklar
Doktorun tercih edeceği implant markasının tedavinin maliyetine etki etmesi de görülmektedir. Bu piyasada çok çeşitli ve fiyat aralıkları farklı olan implant diş özel markaları ve modelleri bulunmaktadır. Doktorun tercih ettiği implant diş uygulamasının maliyetine de etki etmiş olur. Kesin fiyat, diş doktorunun kişinin ağız ve çene yapısını kontrol etmesi, tedavi şeklinin nasıl olacağına karar vermesi ve hastanın talep ettiği protez tipine göre farklı olarak ortaya çıkmaktadır. Diş tedavisinde zaman hastanın problemine göre değişiklik göstermektedir. İmplant diş yapımında zaman gerektiren tedavilerden biridir ve implant tedavisi olumlu sonuçlar doğrumaktadır. İnsanların oldukça fazla bir şekilde diş sorunu yaşadığını göz önünde bulundurursak bu tedavilerin insanlar için fazla bir şekilde önemli olduğu ortadadır. Dişlere gereken bakımı yapmak ve bu konuda özenli davranmak insanların hayatını ve öz güveni fazlaca etkilemektedir. İmplant diş insanlara kolaylık sağlamaktadır.

38 yorum

 1. Merhaba daha önce zirkonyum yapılmış dişlerim var,bir kaç dişe de implant yaptırmak istiyorum. Bu konuda bana öneriniz nedir ?

  • Merhaba,öncelikle sitemizi ziyaretinizden ötürü çok teşekkür ederiz. Zirkonyum yapılmış bir ağızda implantın yapılmasının bir sakıncası yoktur. İsterseniz kliniğe gelerek bir muayane edelim sizleri.

 2. Merhaba ben İzmir de oturuyorum ama önümüzdeki ay İstanbul’a taşınmayı düşünüyoruz,kliniğinizi ziyaret etmeyi düşünüyorum. Size sormak istediğim ise benim azı dişlerimin iki tarafında da implant gerekli ama acısından çok korkuyorum ne yapabilirim ?

  • Nursel hanım öncelikle merhabalar.Yeni eviniz veya işiniz hayırlı olsun,acısından korkmanıza hiç gerek yok uzman ekibimiz ile sizlere en iyi tedaviyi uygulayarak acısız bir implant diş operasyonu geçirmenizi saplıyoruz.

 3. Bir konuda bilgi almak istiyorum. İmplant çeşitleri nelerdir ve çeşitleri var ise sizce hangisi daha iyidir ? Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

  • Fatma Hanım, implant çeşitleri birden fazla olmakla birlikte başlıcaları
   Subperiostal implantlar
   İntramukozal insertler
   Endosseöz (endostal) implantlar
   Endodontik stabilizatörler.
   Transosseöz (Transmandibular) implantlar çeşitleridir. Size hangisinin daha iyi olacağına karar vermek için ise polikinliğimize gelerek güzel bir tedavinin ardından ağız yapınıza göre karar verebiliriz.

 4. Metin Kandemir

  Merhaba,28 yaşındayım ben ve dişlerim çok çarpık sizce bu dişler için en iyi tedavi yöntemi nedir ? Bir de İstanbul’un tam olarak neresindeniz.

  • Metin Bey, çarpık dişler için önerdiğimiz tedavi yöntemi genel de diş teli yöntemidir. Dilerseniz hem bir çayımızı içmeye hem de analiz için ziyaretlerinizi bekliyoruz. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz.

 5. Nejla Aygen Güneş

  Eşim uzun süredir dişlerinden ötürü sıkıntılar yaşıyor diş etleri de sıkıntılı acaba nasıl bir yol izlemeliyiz.

  • Nejla hanım,dilerseniz iletişim kısmındaki adresimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Buradan tam bir yorum yapmak açıkcası zor,dişlerinizi ve diş etinizi iyi bir analiz ettikten sonra gerekli bilgi muhakkak sizlere verilecektir.

 6. Engin Gürbüz

  Merhabalar,benim üstten iki alttan 3 dişime implant gerekiyor. İmplant fiyatları hakkında beni aydınlatırmısınız ? Toplam 5 adet implant fiyatı nedir.

  • Engin bey, implant fiyatları hakkında detaylı bilgi verebilmek için öncelikle sizleri muayene etmemiz gerekmektedir. Hani tür implant çeşidi gerekliyse ona göre fiyat ve tedavi çizelgesi yapabiliriz.

 7. Serkan Erdinç

  İlk başlarda diş teli yaptırmak istiyordum sonra vazgeçtim zirkonyum iyi diyordum ama çoğu kişi implant dişi öneriyor. Sizce diş eti sıkıntısı olan bir insan için hangisi daha iyi olur ?

  • Serkan bey diş etleriniz de nasıl bir sıkıntı var bunları analiz etmek gerekli. Bu işlemden sonra size en iyi olacak tedavi yöntemine olmazsa beraber karar veririz. Dilerseniz müsait olduğunuz bir gün gelin sizleri muayene edelim ona göre yol haritası çizelim.

 8. Mecnun Turgay Öztürk

  Uzun süredir dişlerimden ötürü sıkıntılar yaşamaktayım acil implant yaptırmak istiyorum. 8 dişim de sorunlu implant diş konusunda bir indirim yapmayı düşünürmüsünüz ? Maddi olarak sıkıntıdayım ama yaptırmayı da çok istiyorum.

 9. Merhaba ben Ankara’dan yazıyorum sizlere. Buralar da diş implant fiyatları gerçekten çok pahalı. Eğer İstanbul da uygun ise gözüm kapalı geleceğim sizin yerinize.

  • Ahmet bey,isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Ama ortalama implant fiyatları tüm Türkiye de aynı veya birbirine çok yakındır.

 10. Verdiğiniz bilgiler gerçekten süper bende lamine diş düşünüyorum acaba fiyat aralıkları nasıldır ve sizin öneriniz nedir bu konuda.

 11. Merhaba implant diş yaptırmayı düşünüyorum.Adresiniz tam olarak nerede cep telefonunuza yazsam bana konum atabilirmisiniz ?

 12. Kolay gelsin efendim. Verdiğiniz bilgiler gerçekten çok değerli öncelikle bunun için çok teşekkür ederim. Sizden ricam fiyatlar net olarak nedir bu konuda bizleri aydınlatırmısınız ?

  • İsmail bey,değerli yorumunuz için gerçekten sonsuz teşekkür ederiz. Ama gerek implant diş fiyatları olsun gerekse zirkonyum diş fiyatları bu tedavilerin ücretlendirmeleri kişilerin rahatsızlıklarına göre değişmektedir.

 13. Öncelikle güzel bir hafta diliyorum sizlere. Ben ve eşim implant yaptırmayı düşünüyoruz. Fiyatları nedir bir de eşim de kalp rahatsızlığı var bu sorun olur mu ?

  • Sinem Hanım, dişe implant yaptırmak normal şartlar da sıkıntı değil ama kalp ve benzeri sorunları olanlar için ise özel müdahaleler de bulunuyoruz. Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Fiyat olarak ise yukarıdaki yorumlar da da belirttiğimiz gibi değişkenlik göstermektedir.

 14. Sizlere daha önce implant yaptırmıştım,bir arkadaşıma tavsiye ettim,ben yaklaşık 3-4 sene önce yaptırdım hala aynı yerdemisiniz ?

 15. Sayın hekim benim ön dişlerimde sorun var bunlara implant yaptırmak istiyorum ama görüntü olarak çok çirkin olur mu ? Estetik açıdan neler yapabiliriz.

 16. Geçen hafta dişlerime implant ve diş beyazlatma yaptırdım gerçekten çok süper oldu. İşine ehli ve güvenilir bir doktor ellerinize sağlık.

 17. Veysel Üveys Deniz

  Selam hocam ben uzun süredir düşünüyordum yaptırmayı ama tedavi süresi nasıl olur fiyatları nasıldır bilmiyorum O yüzden sizden yardım istiyorum lütfen beni bilgilendirirmisiniz.

 18. Merhaba, ben implant diş yaptırmak istiyorum fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Bir de bende kalp rahatsızlığı var biraz bu implant yaptırmak için sıkıntılı bir durum olabilir mi ? bostanlı arcelik servisi

 19. Uzun süredir implant diş yaptırmayı düşünüyorum,fiyatları çok yüksek olduğu için yaptıramadım bir türlü sizde fiyatlar nasıl acaba ?

 20. selam .ben almanyada yasiyorum..maalesef alt cenede 5 dis haricinde hepsini cikartttirmak zorunda kaldim.protez yaptirdim ama rahat degilim.ben kisaca ogrenmek istiyorum yani yaklasik maliyeti ne olur .illaki tam bir fiysat olmasi gerekmez .birde on taraf alt cenede % VAR USSTE YOK BU KISIMLARI IMPLANT YAPTIRMAK istiyorum arka kisimlar implant uzerine koprüde olabilir.detayli bilgi verirseniz gelip görusmek isterim .cevaplarsaniz cok mutesekkil kalirim danke

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

İmplant tedavisi uygulanırken maliyete etki eden başka bir etmen de, hastanın implant yaptıracağı bölgenin implanta uygunluğudur. İmplant tedavisine uygun olmayan ağız yapısı, ek tedavi süreçleri gerektireceği için ve implant için uygun altyapı oluşturulmasına gerek duyulacağından, bu tarz bir tedavi de implantın özelliklerini etkilemektedir. İmplant diş insanların sorununa iyi bir çözüm olacak ve orunların çözülmesine yardımcı olacaktır. Farklar Doktorun tercih edeceği implant markasının tedavinin maliyetine etki etmesi de görülmektedir. Bu piyasada çok çeşitli ve fiyat aralıkları farklı olan implant diş özel markaları ve modelleri bulunmaktadır. Doktorun tercih ettiği implant diş uygulamasının maliyetine de etki etmiş olur. Kesin fiyat, diş doktorunun kişinin ağız ve çene yapısını kontrol etmesi, tedavi şeklinin nasıl olacağına karar vermesi ve hastanın talep ettiği protez tipine göre farklı olarak ortaya çıkmaktadır. Diş tedavisinde zaman hastanın problemine göre değişiklik göstermektedir. İmplant tedavisi de zaman gerektiren tedavilerden biridir ve implant tedavisi olumlu sonuçlar doğurmaktadır. İnsanların oldukça fazla bir şekilde diş sorunu yaşadığını göz önünde bulundurursak bu tedavilerin insanlar için fazla bir şekilde önemli olduğu ortadadır. Dişlere gereken önemin verilmesi için dental tedavilerinizi aksatmamanız gerekiyor. Unutmayın, ağız sağlığı hayatımız açısından oldukça fazla bir şekilde önem taşımaktadır. Dişlere gereken bakımı yapmak ve bu konuda özenli davranmak insanların hayatını ve öz güvenini fazlaca etkilemektedir. İmplant diş insanlara kolaylık sağlamaktadır.

Diş İmplantı Uygulamaları

İmplant diş tedavisini uygulatmak için tek bir fiyatlandırma söz konusu olmamaktadır. Çünkü implant uygulaması gerçekleştirilirken çeşitli etkenler söz konusu olmaktadır ve bu etkenler maliyeti değiştirmektedir. Günümüze baktığımız zaman, ülkemizde genel olarak insanların alım güçlerini düşündüğümüzde implant tedavisinin çok uygun maliyetli bir tedavi olduğunu söyleyemeyiz. Fakat elde edilen sonuç ve başarı oranı kıyaslandığında yapılan harcamanın boşa gitmediği ve verilen paranın hakkının ödendiği bir tedavi yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İmplant tedavisinde etkili olan unsurlara bakacak olursak; Uygulamada kullanılan bütün malzemelerin ithal edilmiş olması, Sağlıklı diş implant üretimi için çok yüksek bir teknolojiye ihtiyaç duyuluyor olması, İmplant uygulama işleminin karmaşık olması, hastanın ağız içi durumunun nasıl olduğu ve bu durumun ihtiyaçları olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul uzman diş hekimi sitesi konuları, değişik sağlık bilgi kaynaklarından toplama bilgilerdir. Kesinlikle konular tedavi amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Bu bilgiler baz alınıp herhangi bir tedavi uygulanamaz. Uzman Diş Doktoru - Beylikdüzü, Şişli Diş Hastanesi Ağız sağlığı hayatımız açısından oldukça fazla bir şekilde önem taşımaktadır. Dişlere gereken bakımı gerçekleştirmek ve dişler konusunda hassas olmak ağız ve diş sağlığımız açısından oldukça fazla bir şekilde ciddiyet taşımaktadır. Ağız ve diş sağlığımızda bir sorun yaşadığımız zaman genel hayatımız bu durumdan etkilenir ve ağrılı sorunlarla karşı karşıya kalırız ve bu sorunları hemen çözmemiz gerekmektedir. Ağız ve diş sağlığını korumak ve bu konuda özenli olmak hem genel beden sağlığımız için hem de estetik açıdan önemlidir. Dişlerimizin düzenli olarak altı ayda bir kontrolünün yapılması gerekmektedir. Dişlerin ve diş etlerinin sağlıklı ve güzel olmasının kişisel özgüven konusunda büyük bir etkisi olduğu bilinmektedir. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için dondurma, şekerli soğuk ve asitli içecekleri bol bol tüketiriz. Bu ve bunun gibi gıdalar diş minesinin erozyonuna sebep olur ve ağız sağlığımız açısından da büyük bir tehlike oluşturur. Bizim için kötü olacak olan bazı sorunların oluşmasına sebebiyet verir. Hemen hemen her insan her gün kola, kahve ve şeker gibi gıdaları vücuduna alır ve bu gıdalar diş üzerinde renk değişimine sebep olurlar. İyi bir gülümsemeye sahip olmak ve özgüven dolu bir şekilde konuşmak için diş beyazlatma yaptırabilir ve diş renginin daha da beyaz olması için bu uygulama kullanılabilir. Diş sağlığı oldukça bizler için oldukça fazla önemlidir.
escort izmir izmir escort bayan escort antalya escort izmir türk porno anal porno porno izmir jigolo müzik dinle bursa bayan escort ?> istanbul escort pendik escort kartal escort