Zirkonyum Diş - implant diş
Anasayfa » İmplant » İmplant Fiyatları İstanbul Türkiye

İmplant Fiyatları İstanbul Türkiye

“İmplant”

İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları İstanbul Türkiye

implant

Türkiye diş hekimleri birliği kaliteli ucuz implant fiyatları İstanbul listesinden bahsetmeden önce sizlere tedavi hakkında biraz bilgi vermeyi uygun gördük. Yapay diş kökü tedavisini gerçekleştirmek için nasıl bir fiyatlandırma söz konusu olacağı belli olmamakta ve değişiklik göstermektedir. Vidalı diş uygulaması yapılırken birden fazla etken göz önünde bulundurularak fiyatlandırmak yapılmaktadır ve bu etkenler maliyetin oldukça fazla bir şekilde değiştirmesine sebebiyet vermektedir. Günümüz şartlarına göz gezdirdiğimiz zaman, ülkemizde insanların genel olarak alım güçlerini ele alırsak implant tedavisinin çok uygun bir maliyete sahip olmadığını görebiliriz. Fakat elde edilen sonuç ve başarı oranını göz önünde bulundurursak gerçekleştirilen harcamanın boşa gitmediği ve verilen paranın sonuna kadar değdiği bir tedaviyle karşılaşmış oluruz. İmplant tedavisine etki eden ve fiyatları değiştiren unsurlara bakacak olursak;

 1. İmplant uygulamasında kullanılan bütün malzemelerin ithal edilmiş malzemelerden meydana gelmesi.
 2. Sağlıklı bir implant üretimi için çok yüksek bir teknolojiye gerek duyulması
 3. İmplant uygulama işleminin karmaşık ve zor bir uygulama olması
 4. Hastanın ağız içi durumunun ne durumda olduğu ve bu durumun ihtiyaçlarının ne olduğu şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Hastaya implant fiyatları donanımındaki tedavisi gerçekleştirilirken maliyeti değiştiren başka bir etmen de, hastanın implant uygulanacak olan bölgesinin vida diş yapım uygunluğudur. İmplant tedavisine uygunluk göstermeyen bir ağız yapısı, ek tedavi süreçleri gerektireceği için ve implant uygulanması için uygun altyapı oluşturulmasına gerek duyulacağından, bunun gibi bir tedavi de implantın fiyatını değiştirmektedir. Vidalı diş fiyatları insanların merak ettiği bir konudur ve fiyatı ne olursa olsun sorunlar için iyi bir çözüm olacak ve problemlerin çözülmesine yardımcı olacaktır. Kişilere özel olan durumlarda ise yine yapısal olarak yapay diş kökü destekleyici bio materyal kemik tozu, membran ve artı cerrahi işlemler (sinüs lifting, okmentasyon) gerekebilir. Vidalı diş uygulamalarının fiyatını değiştiren önemli etkenlerdir. Bu uygulama için net bir fiyat alabilmek için bir diş hekimine gidip gerekli kontrolü gerçekleştirdikten sonra ihtiyaç duyulan tedaviye göre bir fiyat alabilmek mümkündür.

İmplant Diş Tedavilerinde Çözümler

Doktorun implant uygulamasını gerçekleştirmek için kullanmayı tercih edeceği implant markasının tedavinin maliyetine etki etmesi ve bu maliyeti de belli bir oranda değiştirdiği görülmektedir. İmplant piyasasında çok çeşitli ve fiyat aralıkları oldukça farklı olan implant markaları ve modelleri bulunmakta ve bu markalar arasında da hem fiyat hem de kalite açısından belirli farklılıklar bulunmaktadır. Doktorun kullandığı implant kalitesinin yanında özel uygulamasının maliyetinin ne kadar olacağına etki etmiş olur. Kesin bir fiyat için, diş doktorunun kişinin ağız ve çene yapısını kontrol etmesi sonrasında tedavi şeklinin nasıl olacağına karar vermesi ve hastanın istediği protez tipine göre değişiklik göstererek ortaya çıkmakta ve belli bir maliyete denk gelmektedir. Diş tedavisinde gereken zaman hastanın problemine göre farklılık göstermektedir.

İmplant tedavisi de zaman gerektiren diş tedavilerden biridir ve implant tedavisi sonucunda insanlar yaşadıkları problemlerden kurtularak rahatlık yaşamaktadırlar. İnsanların oldukça fazla bir şekilde diş problemi yaşadığını göz önünde bulundurursak bu tedavilerin hastalar için oldukça fazla bir şekilde olumlu sonuçlar doğurduğunu görebiliriz. Taksitle kampanyalı yapılan implant fiyatları görüldüğü gibi doktorun tercihlerine ve hastanın ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik göstermekte ve değişimle birlikte belli bir fiyat karşımıza çıkmaktadır. Uzman implant doktorunun muhteşem görüşlerine ve çalışma şekline göre yapılacak implant sayısı farklılık gösterebilir. Hastaların bunun sayısal kıstasını yapması ötesi hekimine güvenmesinin daha doğru olacağı kanısındayız. Fiyatların yüksek olduğu hissine kapılabiliriz ancak bu tedavinin etkilerini ve yararlarını göz önünde bulundurduğumuz zaman gerekli olduğunu görürüz ve bu şekilde istenen paranın sonuna kadar hak edildiği gerçeğini de fark etmiş oluruz. İmplant 2018 ile 2019 senesi arasında yapılan vidalı diş kökü resmi rakamlarını yansıtmaz.

36 yorum

 1. Hocam merhabalar,ben İstanbul bağcılar da oturuyorum şişli taraflarına gelmeyi planlıyoruz da implant diş fiyatları hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabiliriz ?

 2. Merhaba kolay gelsin. İstanbul kurtköy de oturuyorum hafta sonu şişli taraflarına geçmeyi düşünüyorum. Klinik açık ise implant için kontrol yaptırmak istiyordum.

 3. Bu zamana kadar bir çok doktoru gezdim dolaştım ama sizin gibi ilgili birini göremedim. Verdiğiniz hizmet 10 numara gerçekten,geçen sene implant yaptırmıştım o yüzden biliyorum.

 4. ya arkadaşlar bana ucuz ama ömürlük kullanılacak implant lazım. hangisini tavsiye edersiniz. biliyorum her ikisini bir arada bulmak zor ama maddiyat işte. eşimin parasal durumu çok iyi değil mecburiyetten bunu istiyorum. kaliteli implant ama ucuz olan fiyatları 🙂 hakkında bilgisi olan varsa bana yazabilir mi hayırlı günler herkese.. 😀

 5. Merhaba, bende implant yaptırmayı düşünüyorum. Fiyat konusunda tereddütte kaldım açıkcası böyle ucuz implant çeşitler nelerdir nerede yaptırabilirim bana bu konuda yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

 6. Verdiğiniz bilgiler gerçekten çok aydınlatıcı bilgiler. Fakat bir türlü implant diş fiyatları listesini bulamadım.Bu konu da bize yardımcı olabilirmisiniz ?

 7. Kazım Karaoğlan

  Doktor bey veya hanım,makalenizden ötürü sonsuz teşekkürler ama diğer arkadaşlarla aynı fikirdeyim. Keşke implant fiyatlarını paylaşacakmısınız.

 8. Merhabalar,uzun uzuya okudum makalenizi çok güzel bilgiler var özellikle implant üzerine. Bir de ben geçen sene zirkonyum yaptırdım ama memnun kalmadı farklı bir klinikte,sizinle implant konusunda bir çalışma yapmak istiyorum,fiyat bilgileriniz hakkında bilgi verebilirmisiniz.

 9. Merhaba implant konusundaki gerçekten güzel bir makale olmuş. Ben İzmir’de oturuyorum haftaya İstanbul’a gelmeyi düşünüyoruz. Bayram da açık iseniz size kontrole gelmeyi düşünüyorum.

 10. Merhaba hocam implant fiyatını merak ettim de önümüzdeki ay yaptırmayı dusunuyorum ön üst altı dişim kaplama onları implant yaptırmak istesem ortalama maliyet ne tutar

 11. Selam aleykum sevgili doktor bey. Implant diş fiyatlarında taksitlendirme imkanı var mi.

 12. Merhaba doktor bey implant fiyati konusunda tereddutte kaldim ogrebci olusum yuzunden pek pahaliya kacamiyorum fiyat konusunda bilgi verirseiniz sevinirim

 13. Implant fiyatlarini mail olarak banada atabilirmisiniz? Ve sigorta ne kadarini karsiliyor merak ediyorum.

 14. 4 disime implant yapacam masrafı kaç lira olur

 15. Arka üst cene 2 Implant (Alman markasi) + Implant üstü Porselen ve Sinus Lifting tedavisi fiyatlarni alabilirmiyim? 10 eylülden 30 eylüle kadar Istanbuldayim, fiyatlariniz uygunsa yaptirmak istiyorum. Email adresinizi verirseniz röntgeni yollaya bilirim, kendiniz inceleye bilirsiniz.

 16. Merhaba doktor bey be özel güvenlikte çalışıyorum impalnt yaptırmak istiyorum ama bir çok yerde araştırdım implant çok pahalı köprü veya damak yaptırmak istemiyorum birde benim çene kısmında platin var beni bilgilendirebilirmisiniZ

 17. Selamlar 4 tane Azi disime implant yaptiracagim, masrafı kaç lira olur ?

  Bir bilgi verirseniz sevinirim.
  Saygilar.

 18. Perihan Özsarıoğlu

  Hayırlı akşamlar diliyorum. Ben 6 tane yerli implant yaptırmayı düşünüyorum. Fakat acaba yerli malı olanmı yoksa Alman malı olanlarmı hem fiyatı hemde kalitesi bakımından daha iyidir. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

 19. İmplant fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum

 20. selam… annemin üst çenesi için implant yapılacak… alt çene implant yapılmıştı.. üst çene ye önceki diş hekimi 3 implant yapılmalı demiş.. ancak bir problem nedeniyle üst çeneye bu zamana dek yaptıramadık.. annem şu an memlekette.. verebileğiniz randevu tarihini ve ücrete göre türk malı implant yaptırmak istiyoruz.. ben halen işsizim.. annem ise yemek bile yiyemiyor.. bu nedenle bizim için vereceğiniz fiyatlandırma ve tarih önem arzediyor… çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.. saygılarımla…

 21. Merhabalar Ön üst dişimin birtanesine implant için masrafım ne kadar olur acaba ve sigorta ne kadarını karşılıyor rica etsem bilgilendirirmisiniz.

  implanta benzer bir diş takıldı askerdeyken vidalı ama 5-6 ay sonra çıktı sonra yapıştırdım ben bu dişi 1 ay durdu ağzımda ve tekrar çıktı implant yaptırmak istiyorum fiyat ve sigorta konusunda bilgilendirirseniz sevinirim kolay gelsin.

 22. selam… benim üst cenemde ana disim kalmadi 6 implant ve köprü yaparak disler takilacak benim hesabim 12 dis yani 6 implant istüne 12dis bana güzel bir fiyat yaparmisiniz ve beb Yurt disindan gelecegim kac gun icinde yapilir yani ne Kadar surer

 23. Merhaba
  Ben implant yaptırmak istiyorum fakat cok korkuyorum tam olarak uyutma gibi bir durum olabilir mi?bir de fiyatlarla ilgili bilgi alabilir miyim?

 24. Slm ben avusturyadan gelmek istiyorum implant yapdirmak istiyorum ve size bu konuda güvene bilirliyim ?
  1 tane implant yapdirmak istiyom kac para mal olur
  Bu hafta gelsem hemen yapila bilirmi
  24.12.16 – 06.01.17 zamanim war bu süre icinde yapila bilirmi

 25. 4 adet implant diş yaptırmak istiyorum her şey dahil toplam fiyati ne olur birde implant dişin belli bir ömrü varmi teşekkürler

 26. selam size rötgen resmi göndermek istiyorum implantat icin bana hesaplamaniz icin lütfen benimle iletisime gecermisiz

 27. Merhaba. Eşim ve kendim için 2 er sefer veya 3 er adet implant yaptirmak istiyoruz. Benim sorum markanın önemi var mı? Varsa en uygun ve kullandiginiz implant markasi nedir? Ilk etapta her bir implant dişin bize maliyeti nedir, Bu konu hakkinda gerekli bilgiler verirseniz sevinirim ve bir an önce tedavimize de başlamış oluruz. Saygılarımla…

 28. hocam 1 implant fiyatiniz nedir acaba slmlar kolay gelsin.

 29. Protez dis fiyatlarini ogrenebilirmiyim

 30. Merhaba benim 3 dişimde ön üst olmak üzere çapraşıklık var bu 3 ünü çekip implant yapılabilir mi ve maliyeti ne olur

 31. İmplant ve zirkonyum kaplama İçin Şişli mi merkeziniz yoksa Kadıköy mü? Nereye gidip kontrol ettirip fiyat alabilirim?

 32. Merhaba benim kanal tedavm vardi ama o zamnda zor bir tedavi oldu ve disim kirildigi icin araya cam pleksi gbi bise yerlestrldi. Ve bu dis su an cok sagliksz bir durumda yandaki diside curutuyor. Nasil bir tedavi olur ve fiyat nedir? Dis tabiki onemli ama fiyatda cok onemli bu hususta yardimlarinizi rica ederim. Tesekkurler..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

İmplant tedavisi uygulanırken maliyete etki eden başka bir etmen de, hastanın implant yaptıracağı bölgenin implanta uygunluğudur. İmplant tedavisine uygun olmayan ağız yapısı, ek tedavi süreçleri gerektireceği için ve implant için uygun altyapı oluşturulmasına gerek duyulacağından, bu tarz bir tedavi de implantın özelliklerini etkilemektedir. İmplant diş insanların sorununa iyi bir çözüm olacak ve orunların çözülmesine yardımcı olacaktır. Farklar Doktorun tercih edeceği implant markasının tedavinin maliyetine etki etmesi de görülmektedir. Bu piyasada çok çeşitli ve fiyat aralıkları farklı olan implant diş özel markaları ve modelleri bulunmaktadır. Doktorun tercih ettiği implant diş uygulamasının maliyetine de etki etmiş olur. Kesin fiyat, diş doktorunun kişinin ağız ve çene yapısını kontrol etmesi, tedavi şeklinin nasıl olacağına karar vermesi ve hastanın talep ettiği protez tipine göre farklı olarak ortaya çıkmaktadır. Diş tedavisinde zaman hastanın problemine göre değişiklik göstermektedir. İmplant tedavisi de zaman gerektiren tedavilerden biridir ve implant tedavisi olumlu sonuçlar doğurmaktadır. İnsanların oldukça fazla bir şekilde diş sorunu yaşadığını göz önünde bulundurursak bu tedavilerin insanlar için fazla bir şekilde önemli olduğu ortadadır. Dişlere gereken önemin verilmesi için dental tedavilerinizi aksatmamanız gerekiyor. Unutmayın, ağız sağlığı hayatımız açısından oldukça fazla bir şekilde önem taşımaktadır. Dişlere gereken bakımı yapmak ve bu konuda özenli davranmak insanların hayatını ve öz güvenini fazlaca etkilemektedir. İmplant diş insanlara kolaylık sağlamaktadır.

Diş İmplantı Uygulamaları

İmplant diş tedavisini uygulatmak için tek bir fiyatlandırma söz konusu olmamaktadır. Çünkü implant uygulaması gerçekleştirilirken çeşitli etkenler söz konusu olmaktadır ve bu etkenler maliyeti değiştirmektedir. Günümüze baktığımız zaman, ülkemizde genel olarak insanların alım güçlerini düşündüğümüzde implant tedavisinin çok uygun maliyetli bir tedavi olduğunu söyleyemeyiz. Fakat elde edilen sonuç ve başarı oranı kıyaslandığında yapılan harcamanın boşa gitmediği ve verilen paranın hakkının ödendiği bir tedavi yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İmplant tedavisinde etkili olan unsurlara bakacak olursak; Uygulamada kullanılan bütün malzemelerin ithal edilmiş olması, Sağlıklı diş implant üretimi için çok yüksek bir teknolojiye ihtiyaç duyuluyor olması, İmplant uygulama işleminin karmaşık olması, hastanın ağız içi durumunun nasıl olduğu ve bu durumun ihtiyaçları olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul uzman diş hekimi sitesi konuları, değişik sağlık bilgi kaynaklarından toplama bilgilerdir. Kesinlikle konular tedavi amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Bu bilgiler baz alınıp herhangi bir tedavi uygulanamaz. Uzman Diş Doktoru - Beylikdüzü, Şişli Diş Hastanesi Ağız sağlığı hayatımız açısından oldukça fazla bir şekilde önem taşımaktadır. Dişlere gereken bakımı gerçekleştirmek ve dişler konusunda hassas olmak ağız ve diş sağlığımız açısından oldukça fazla bir şekilde ciddiyet taşımaktadır. Ağız ve diş sağlığımızda bir sorun yaşadığımız zaman genel hayatımız bu durumdan etkilenir ve ağrılı sorunlarla karşı karşıya kalırız ve bu sorunları hemen çözmemiz gerekmektedir. Ağız ve diş sağlığını korumak ve bu konuda özenli olmak hem genel beden sağlığımız için hem de estetik açıdan önemlidir. Dişlerimizin düzenli olarak altı ayda bir kontrolünün yapılması gerekmektedir. Dişlerin ve diş etlerinin sağlıklı ve güzel olmasının kişisel özgüven konusunda büyük bir etkisi olduğu bilinmektedir. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için dondurma, şekerli soğuk ve asitli içecekleri bol bol tüketiriz. Bu ve bunun gibi gıdalar diş minesinin erozyonuna sebep olur ve ağız sağlığımız açısından da büyük bir tehlike oluşturur. Bizim için kötü olacak olan bazı sorunların oluşmasına sebebiyet verir. Hemen hemen her insan her gün kola, kahve ve şeker gibi gıdaları vücuduna alır ve bu gıdalar diş üzerinde renk değişimine sebep olurlar. İyi bir gülümsemeye sahip olmak ve özgüven dolu bir şekilde konuşmak için diş beyazlatma yaptırabilir ve diş renginin daha da beyaz olması için bu uygulama kullanılabilir. Diş sağlığı oldukça bizler için oldukça fazla önemlidir.
escort izmir izmir escort bayan escort antalya escort izmir türk porno anal porno porno izmir jigolo müzik dinle bursa bayan escort ?> istanbul escort pendik escort kartal escort